Кафедра стоматології Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 79
Дата випускуНазваАвтор(и)
тра-2009POSSIBILITIES OF LASER TECHNOLOGIES USAGE FOR THE PURPOSE OF TREATMENT AND PREVENTIVE MAINTENANCE DURING THE PERIODONTAL AND SURGICAL, DENTAL RECEPTIONBurhonskуy, Valeryi
кві-2007HYDROPATHIC TREATMENT IN STOMATOLOGICAL PRACTICEBurhonskуy, Valeryi
січ-2008APITHERAPY IN STOMATOLOGICAL PRACTICEBurhonskуy, Valeryi
2015Особливості клінічних проявів патологічних процесів пародонта у хворих на хронічне обструктивне захворювання легеньМазур І.П.; Гуменюк, М.І.; Ігнатьєва, В.І.; Харченко-Севрюкова, Г.С.; Куц, В.В.
2016Применение фармацевтических препаратов в стоматологииМазур, И.П.; Ставская, Д.М.; Гелашвили, Л.Т.
2014Особливості харчових звичок, тютюнокуріння та фізичної активності у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень із порушеннями мінерального обмінуМазур, І.П.; Гуменюк, М.І.; Яшина, Л.О.; Ігнатьєва, В.І.; Харченко-Севрюкова, Г.С.
2015Оцінка факторів несприятливого перебігу генералізованого пародонтиту в пацієнтів з ревматоїдним артритомМазур, І.П.; Білозецький, І.І.
2014Протизапальні лікарські засоби для місцевого застосування у стоматологіїМазур, І.П.; Слободяник, М.В.
2010Фармакологічні засоби для місцевого лікування тканин пародонтуМазур, І.П.; Передрій, В.А.; Дулько, С.В.
2014Обгрунтування вибору методу тривимірної обтурації кореневих каналівМазур, І.П.; Чайковський, І.Г.
2015Применение нестероидных противовоспалительных препаратов в пародонтологииМазур, И.П.; Ставская, Д.М.
2014Особливості перебігу генералізованого пародонтиту при ревматоїдному артритіМазур, І.П.; Білозецький, І.І.
2010Мікробіологічний моніторинг транзиторної бактеріємії у стоматологічних хворихМазур, І.П.; Харченко, Н.Л.
2015Клінічні прояви патологічних процесів у тканинах пародонту й денситометричні показники губчастої речовини альвеолярного відростка та бугра верхньої щелепи у хворих на хронічне обструктивне захворювання легенівМазур, І.П.; Гуменюк, М.І.; Ігнатьєва, В.І.; Линник, М.І.; Харченко-Севрюкова, Г.С.; Куц, В.В.
2012Гивалекс в профилактике и лечении стоматологических заболеванийМазур, И.П.; Леоненко, П.В.; Ступницкая, Е.Н.
2014Дослідження мінеральної щільності поперекових хребців і денситометричних показників щільності губчастої речовини альвеолярного відростка та бугра верхньої щелепи у хворих на хронічне обструктивне захворювання легеньМазур, І.П.; Гуменюк, М.І.; Ігнатьєва, В.І.; Линник, М.І.; Харченко-Севрюкова, Г.С.; Куц, В.В.
2014Вплив системних імунних порушень на перебіг генералізованого пародонтиту у хворих на ревматоїдний артритМазур, І.П.; Сміян, С.І.; Білозецький, І.І.; Свистун, І.І.
2014Генералізований пародонтит і ревматоїдний артрит: імунологічні аспекти взаємообтяженняМазур, І.П.; Сміян, С.І.; Білозецький, І.І.
2014Вітамін D: метаболізм, функції та важливість для організму людини. Роль у патогенезі генералізованого пародонтиту. Частина 1Мазур, І.П.; Новошицький, В.Є.
2016Порівняльна оцінка ефективності застосування суцільнокерамічних конструкцій з гвинтовою та цементною фіксацією при протезуванні на дентальних імплантатахСіренко, О. Ф.; Листопад, О. П.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 79