Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/3472
Назва: Протоколи за надання екстреної медичної допомоги постраждалим від радіаційних, біологічних та хімічних чинників (Nuclear, Biological, Chemical)
Автори: Рощін, Г.Г.
Тутченко, М.І.
Гуменюк, М.І.
Іванов, В.І.
Кузьмін, В.Ю.
Мазуренко, О.В.
Сличко, І.Й.
та інш.
Ключові слова: екстрена медична допомога
протоколи надання медичної допомоги
радіаційні чинники ураження
бактеріологічні чинники ураження
хімічні чинники ураження
Дата публікації: 2021
Видавництво: Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика
Бібліографічний опис: Протоколи за надання екстреної медичної допомоги постраждалим від радіаційних, біологічних та хімічних чинників (Nuclear, Biological, Chemical-NBC) / навчальний посібник / Г.Г.Рощін, М.І.Тутченко, М.І.Гуменюк та інш. за ред. проф. Г.Г.Рощіна.-Київ.:2021ю-266 с.)
Короткий огляд (реферат): У навчальнму посібнику подано узагальнену інформацію про радіаційні, бактеріологічнв тахімічні чинниники ураження (NBC). Наведено протоколи надання екстреної медичної допомоги ураженим
Опис: Протоколи за надання екстреної медичної допомоги постраждалим від радіаційних, біологічних та хімічних чинників (Nuclear, Biological, Chemical-NBC) / навчальний посібник / Г.Г.Рощін, М.І.Тутченко, М.І.Гуменюк ... В.Ю.Кузьмін, О.В.Мазуренко, І.Й.Сличко та інш. за ред. проф. Г.Г.Рощіна.-Київ.:2021-266 с.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/3472
ISBN: 978-617-7854-30-1
Розташовується у зібраннях:Кафедра медицини катастроф та військової медичної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.