Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/3017
Назва: Майстер-клас із ретроспективного формування та аналізу інтегрованих структурно-функціональних томографічних зображень у діагностиці пухлин головного мозку.
Автори: Коваль, С.С.
Макеєв, С.С.
Щербіна, О.В.
Новікова, Т.Г.
Ключові слова: діагностика;
пухлини;
головний мозок;
магнітно-резонансна терапія;
комп'ютерна томографія.
Дата публікації: 2018
Видавництво: Радіологічний вісник
Серія/номер: 1-2 (66-67);С.21-24
Короткий огляд (реферат): На сьогодні золотим стандартом діагностики пухлин головного мозку є магнітно-резонансна томографія (МРТ). У випадках із наявністю об'єктивних зображень до проведення МРТ застосовують комп'ютерну томографію (КТ), тоді як однофотонна емісійна комп'ютерна томографія (ОФЕКТ) та позитронна емісійна томографія (ПЕТ) застосовуються як допоміжні методи, що дозволяють отримати інформацію стосовно функціональних характеристик та метаболічної активності. У сучасній діагностичній практиці широко застосовується суміщення даних, отриманих від різних візуалізаційних діагностичних методик, що дає змогу доповнити та уточнити отриману інформацію. Рутинні КТ та МРТ мають високу просторову роздільну здатність діагностичних зображень, можуть детально відображати локалізацію, поширеність, структурну неоднорідність пухлинного ураження, але обмежені в оцінці функціонального стану елементів неопластичного процесу, що в окремих випадках може призводити до діагностичних неточностей та помилок. Інформація, отримана шляхом інтеграції зображень структурно-анатомічних та функціональних методів візуалізації під час діагностики пухлин, дозволяє суттєво підвищити чутливість, специфічність та точність діагностичних результатів порівняно з дослідженнями, проведеними без співставлення, а отримані додатково діагностичні дані дозволяють оптимізувати тактику лікування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/3017
Розташовується у зібраннях:Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
щербина.PDF1.01 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.