Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/2943
Назва: Мобільна медицина та партисипація пацієнтів. забезпечення безпеки надання медичної допомоги
Автори: Мінцер, О. П.
Мироненко, Н. В.
Сінєнко, Н. О.
Новик, А. М.
Ключові слова: патерналістська модель медицини
партисипація
медицина "4П"
інтрамуральна медицина
нципи наступності та безперервності надання медичної допомоги
прийняття рішень у медицині
безпека пацієнта
Дата публікації: 2020
Короткий огляд (реферат): Традиційна патерналістська модель медицини, в якій пацієнти мали незначний голос при спілкуванні з лікарем відносно свого здоров’я, повільно, але правильно еволюціонувала в бік моделі, в якій пацієнти та лікарі працюють у партнерстві для досягнення спільної мети покращення здоров'я [1, 3]. Це може мати вирішальне значення в різкому підвищенні якості надання медичної допомоги. Вважається, що така орієнтована на пацієнта турбота, повинна бути більш уважною та більш чуйною до індивідуальних потреб пацієнта, забезпечуючи спрямування особистих цінностей пацієнта на клінічні рішення. На жаль, слід зробити застереження про те, що існуюча система охорони здоров’я поки не орієнтована на використання нових можливостей партисипації, як й в цілому "Медицини 4П". Отже, мова йде про те, щоб вибудувати процес лікування та взагалі роботу з пацієнтом таким чином, щоб виявити захворювання на максимально ранній стадії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/2943
Розташовується у зібраннях:Кафедра медичної інформатикиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.