Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/2738
Назва: ПАРТИСИПАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ ЯК ЕЛЕМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ — ОСОБЛИВОСТІ ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ
Інші назви: PARTICIPATION OF PATIENTS AS AN ELEMENT OF SAFETY PROVISION — SPECIFIC FEATURES OF THE REMOTE FORMAT
Автори: Мінцер, О. П.
Мироненко, Н. В.
Сінєнко, Н. О
Новик, А. М.
Ключові слова: комплексне (трансмуральне) лікування пацієнтів, партисипація пацієнтів, мобільна медицина, мультидисциплінарні підходи, безперервне надання медичної допомоги.
Дата публікації: 2019
Видавництво: НМАПО імені П.Л. Шупика, м. Київ
Серія/номер: №4;
Короткий огляд (реферат): Представлено питання впровадження концепції «4Р» у практичну медицину. Проаналізовано проблеми комплексного лікування пацієнтів, партисипації та безпеки пацієнтів. Зроблено висновки, що серед складових ефективної медицини міждисциплінарні підходи видаються особливо актуальними та важливими в контексті цифрових медичних послуг. Вони впливають як на загальний процес прийняття рішень, так і на всі інші ключові елементи в послідовності процедур надання медичної допомоги — комунікаційні процеси, логіку партисипації і, навіть, на отримання інформованої згоди від пацієнта. Підкреслено, що необхідні нові нормативно-правові акти стосовно відповідальності окремих учасників надання медичної допомоги, особливо у випадках дистанційної (мобільної) медицини, стандарти щодо конфіденційності та якості даних обстеження, моніторингу стану здоров’я пацієнтів. Акцентовано також, що забезпечення безперервності надання медичної допомоги, в тому числі й у дистанційному форматі, в рамках комплексної (трансмуральної) моделі організації охорони здоров’я потребує єдиної шкали оцінювання надання медичної допомоги.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/2738
ISSN: 1996-1960
Розташовується у зібраннях:Кафедра медичної інформатикиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.