Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/2579
Назва: Окремі аспекти позитивної соціальної відповідальності щодо забезпечення якості лікарських засобів на етапах їх реалізації та медичного застосування
Автори: Юрковська, Л.Г.
Ключові слова: соціальна відповідальність
позитивна відповідальність
забезпечення якості лікарських засобів
якість лікарських засобів
етапи життєвого циклу лікарських засобів
Дата публікації: 2020
Видавництво: Безперервний професійний розвиток лікарів та провізорів в умовах реформування системи охорони здоров’я. Матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю. 09 жовтня 2020 р. МОЗ України Київ, НМАПО імені П. Л. Шупика, 2020. С. 89-93.
Бібліографічний опис: Юрковська Л.Г. Окремі аспекти позитивної соціальної відповідальності щодо забезпечення якості лікарських засобів на етапах їх реалізації та медичного застосування. Безперервний професійний розвиток лікарів та провізорів в умовах реформування системи охорони здоров’я. Матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю. 09 жовтня 2020 р. МОЗ України Київ, НМАПО імені П. Л. Шупика, 2020. С. 89-93.
Короткий огляд (реферат): Захоплення пошуками нових механізмів ретроспективної (негативної) юридичної відповідальності ніколи не буде мати ефективних наслідків, для розвитку будь-якої галузі, якщо вони не підкріплені та підсилені належними механізмами позитивної (перспективної) соціальної (не тільки юридичної, але й етичної) відповідальності за соціально значущу, принципову активу правомірну поведінку відповідних зацікавлених суб’єктів. Метою даної роботи є є наукове обґрунтування правових та етичних аспектів позитивної (перспективної) соціальної відповідальності у сфері забезпечення якості лікарських засобів на етапах їх реалізації і медичного застосування.
Опис: Висновки. Розвиток механізмів позитивної соціальної відповідальності у сфері забезпечення якості ЛЗ на етапах їх реалізації та медичного застосування повинен полягати у солідарних зусиллях усіх зацікавлених суб’єктів у створенні доступної та зрозумілої системи матеріальних та нематеріальних благ, які гарантовано стають доступними за умов виконання корисних для суспільства та держави варіантів поведінки на рівні, що перевищує загальні вимоги, тобто за умов морально свідомого ставлення до виконання обов'язків у сфері забезпечення якості ЛЗ на вказаних етапах їх життєвого циклу. Розвиток вказаних механізмів дозволить знизити ризики вчинення фармацевтичними та медичними працівниками професійних правопорушень та етичних проступків, пов’язаних із забезпеченням якості ЛЗ на етапах їх реалізації і медичного застосування; сприятиме поступовому зростанню рівня правової та етичної культури фармацевтичних та медичних працівників, а також гуманізації практики реалізації відповідних видів фармацевтичних соціальних етичних та правовідносин. Вказаним питанням будуть присвячені наші подальші дослідження.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/2579
Розташовується у зібраннях:Кафедра педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези_Юрковська_БПР_2020.pdf4.41 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.