Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1899
Назва: Міжвідомча цивільно-військова уніфікація догоспітальної екстреної медичної допомоги
Автори: Рощін, Г.Г.
Синельнік, С.В.
Кузьмін, В.Ю.
Мазуренко, О.В.
Сличко, І.Й.
та інш
Ключові слова: екстрена медична допомога
медичне забезпечення
НАТО
система
реформування
Дата публікації: 2020
Видавництво: Видавець Заславський
Бібліографічний опис: Ванкувер
Короткий огляд (реферат): На підставі положень Воєнно-медичної доктрини України та Концепції реформи системи екс- треної медичної допомоги, з метою формування єдиного методологічного підходу до оптимізації логістич ного управління системою провести аналіз організації надання екстреної медичної допомоги та медичного забезпечення Збройних Сил України та цивільного населення в особливий період держави, що в рамках Єди- ного медичного простору розглядається як ключовий стандарт прав людини і юридичний виклик у сфе- рі охорони здоров’я України. На підставі концептуального підходу щодо реформування системи охорони здоров’я України і практики його реалізації, зокрема в особливий період держави, проведено аналіз між- народного та національного законодавства, нормативно-правових актів України, управлінських рішень урядового й відомчого рівнів, зокрема протокольного характеру, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства оборони України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які регламен- тують етапи реформування підсистеми екстреної медичної допомоги, а також визначення їх співвідно- шення та особливостей міжвідомчого адміністративно-правового регулювання. Предметом дослідження було медичне забезпечення військовослужбовців і цивільного населення відповідно до вимог медичного за- хисту в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру. Аналітичний огляд проведено на виконання науково-дослідної роботи «Розробка принципів галузевої і міжвідомчої взаємодії при наданні екстреної медичної допомоги населенню на територіях проведення антитерористичних операцій та при надзвичайних ситуаціях з масовим ураженням людей»
Опис: Рощін Г.Г. Синельнік С.В. Кузьмін В.Ю. Мазуренко О.В. Сличко І.Й. Мороз Є.Д. Близнюк М.Д. Печиборщ В.П. Крилюк В.О. Новіков Ф.М. Дворський П.Д. та інш Міжвідомча цивільно-військова уніфікація екстреної медичної допомоги відповідно до реформування системи охорони здоров’я України (аналітичний огляд літератури). Медицина неотложных состояний. 2020.-Том 16.- №4.- стор.39-55.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1899
ISSN: 2224-0586 (print),
2307-1230 (online)
Розташовується у зібраннях:Кафедра медицини катастроф та військової медичної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.