Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1878
Назва: Законодавчі колізії порядку працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів
Автори: Краснов, В.В.
Юрковська, Л.Г.
Ключові слова: правові основи
законодавчі засади
формування компетентностей
правові компетентності
законодавство
Дата публікації: 2017
Видавництво: Сучасні підходи до вищої медичної освіти в Україні (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку) : матеріали XIV Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю, присвяченої 60-річчю ТДМУ (Тернопіль, 18–19 трав. 2017 р.) : у 2 т. / Терноп. держ. мед. ун-т імені І. Я. Горбачевського. Тернопіль : ТДМУ, 2017. Т. 2. С. 73-74.
Бібліографічний опис: Краснов В. В., Юрковська Л. Г. Законодавчі колізії порядку працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів. Сучасні підходи до вищої медичної освіти в Україні (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку) : матеріали XIV Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю, присвяченої 60-річчю ТДМУ (Тернопіль, 18–19 трав. 2017 р.) : у 2 т. / Терноп. держ. мед. ун-т імені І. Я. Горбачевського. Тернопіль : ТДМУ, 2017. Т. 2. С. 73-74.
Короткий огляд (реферат): У роботі обгрунтовується, що формування правових компетентностей медичного (фармацевтичного) працівника безпосередньо залежить не тільки від належної організації освітнього процесу у ВНЗ, але й від рівня якості законодавства у сфері охорони здоров’я. На жаль, станом на сьогодні вказане законодавство містить колізії (суперечності), які ускладнюють правову підготовку медиків та фармацевтів, а також вносять непевність та конфліктність у порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.
Опис: У роботі зроблено висновок, що на даний час створено ієрархічну та темпоральну законодавчу колізію щодо обов’язкового працевлаштування випускників медичних (фармацевтичних) вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням. Її якнайшвидше розв’язання сприятиме упорядкуванню відповідних правовідносин між вищими медичними (фармацевтичними) навчальними закладами та їх випускниками.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1878
Розташовується у зібраннях:Кафедра педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези_КрасновЮрковська_Тернопіль2017.pdf36.99 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.