Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1490
Назва: Стандартизовані системи оцінки тяжкості пошкоджень та стану постраждалих (навчально-методичний посібник)
Автори: Рощин Г.Г.
Гур’єв С.О.
Мазуренко О.В.
Кузьмін В.Ю.
Іскра Н.І.
Ткаченко О.А.
Новіков Ф.М.
Іванов В.І.
Пенкальський О.О.
Ключові слова: Стандартизовані системи оцінки
Дата публікації: 2014
Серія/номер: Політравма;
Короткий огляд (реферат): В навчально-методичному посібнику наведено матеріали щодо бальної оцінки ступеню тяжкості травми та стану постраждалого з травматичними пошкодженнями. Матеріали підготовлені на підставі вивчення літературних джерел та особистих досліджень, які проводилися в клініці політравми Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. У запропонованій роботі розглядаються лише ті шкали та методики, які були отримані в результаті аналізу надання екстреної медичної допомоги великої кількості постраждалих та знайшли широкого застосування у світовій практиці. Навчально-методичний посібник призначений для слухачів кафедри Медицини катастроф та кафедри анестезіології та інтенсивнох терапії НМАПО ім. П.Л. Шупика та може бути використаний в роботі медичних працівників, які приймають участь в наданні екстреної медичної допомоги постраждалим з травмою, а також викладачів, студентів та слухачів медичних навчальних закладів всіх рівнів акредитації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1490
Розташовується у зібраннях:Кафедра медицини катастроф та військової медичної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.