Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1357
Назва: Особливості комплексного лікування хворих з верифікованим діагнозом «Остеоартроз»
Автори: Іскра Н.І.
Кукуруз Я.С.
Кузьмін В.Ю.
Ключові слова: остеоартроз, комплексне лікування
Дата публікації: 2011
Видавництво: Ліки України. К. – 2011 – №6 (152), – С.115-117.
Серія/номер: Травматологія та ортопедія;
Короткий огляд (реферат): Однією з головних причин захворюваності й втрати працездатності, особливо у другій половині життя людини, є остеоартроз (ОА) [1]. Захворюваність на ОА в Україні становить 607,3, поширення – 3172,6 на 100 тис. населення, що значно нижче світових показників [2], але це не відображає дійсного стану речей, оскільки справжнє поширення ОА важко оцінити внаслідок того, що пацієнти звертаються до лікаря лише за умов появи перших симптомів артропатії – болю, скутості та зниження функції. Розвиток ОА призводить також до зростання захворюваності на легеневі та серцево-судинні захворювання і, як наслідок, - до скорочення тривалості життя у жінок майже на 10-12 років.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1357
Розташовується у зібраннях:Кафедра медицини катастроф та військової медичної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.