Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1255
Назва: Розробка стандартів надання екстреної медичної допомоги постраждалим з політравмой в Україні
Автори: Кузьмін В.Ю.
Новіков Ф.М.
Ключові слова: стандарти, екстрена медична допомога
Дата публікації: 2011
Видавництво: Матеріали науково-практичної конференції „Актуальні питання екстреної медичної допомоги” (13 липня 2011р. м. Кам’янець-Подільський). – Кам’янець-Подільський. – 2011. – С. 29-30.
Серія/номер: Політравма;
Короткий огляд (реферат): Проблема лікування постраждалих з політравмою (ПТ) стала актуальною у другої половині ХХ сторіччя. Це обумовлено, насамперед, розвитком науково-технічного прогресу, який призводить як до позитивних, так і до негативних наслідків, - зокрема збільшує травмонебезпечність довкілля. Більшість науковців, які досліджували проблеми ПТ, визнають, що найбільшу складність в діагностиці та лікуванні даної категорії постраждалих становить поліваріантність та поліморфність клінічної симптоматики, а також певна обмеженість можливостей проведення повноцінного клінічного обстеження. Тому проблема розробки адекватних та ефективних стандартів надання екстреної медичної допомоги (ЕМД) постраждалим з ПТ, залишається одною з найважливіших в сучасній „медицині пошкоджень”.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1255
Розташовується у зібраннях:Кафедра медицини катастроф та військової медичної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.