Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1253
Назва: Характеристика біліарної систем у хворих на хронічний гепатит з контрактурою Дюпюітрена
Автори: Іскра Н.І.
Кукуруз Я.С.
Кузьмін В.Ю.
Ключові слова: контрактура Дюпюітрена, кисть, долонь, біліарна система
Дата публікації: 2010
Видавництво: Український Журнал Хірургії. – 2010. – №2. – С.115-117.
Серія/номер: Травматологія та ортопедія;
Короткий огляд (реферат): У роботі наведені результати дослідження клінічних особливостей, отримані на основі комплексного, динамічного спостереження хворих на хронічний гепатит з контрактурою Дюпюітрена та супутньою патологією біліарної системи, котрих в залежності від тривалості патологічного процесу у печінці, було поділено на три групи. Першу, групу склали 40 хворих з тривалістю патологічного процесу у печінці до 5 років. Другу – 40 хворих з тривалістю патологічного процесу у печінці від 5 до 10 років. Третю 40 хворих з тривалістю патологічного процесу у печінці більше 10 років. За віком та статтю групи були достатньо однорідні. До контрольної групи, увійшло 20 пацієнтів аналогічного вікового та статевого складу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1253
Розташовується у зібраннях:Кафедра медицини катастроф та військової медичної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.