Перегляд зібрання за групою - Автори Гур’єв С.О.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 20 із 21  далі >
Дата випускуНазваАвтор(и)
2011Вибрані етіологічні та патогенетичні аспекти в лікуванні хворих з контрактурою ДюпюітренаІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Кукуруз Я.С.; Кузьмін В.Ю.
2006Вплив алкогольного сп’яніння на ефективність лікувально-діагностичного процесу у постраждалих з відкритою торакоабдомінальною травмоюГур’єв С.О.; Маєтний Є.М.; Кузьмін В.Ю.; Сацик С.П.
2005Діагностико-лікувальні аспекти поранення серця та перикардаВоробей О.В.; Барамія Н.М.; Гайдаєв Ю.О.; Слонецький Б.І.; Гур’єв С.О.; Воробей І.О.; Сацик С.П.; Кузьмін В.Ю.; Гергая Т.В.; Білогривенко С.Г.
2006Застосування стандартизованих систем оцінки у постраждалих з поєднаною травмоюГур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.; Сацик С.П.
2008Летальність в шоковому періоді травми у постраждалих з полісистемними та поліорганними пошкодженнями та шляхи її зменшенняКузьмін В.Ю.; Гур’єв С.О.; Сацик С.П.
2013Морфологічні зміни в тканинах печінки у хворих на контрактуру Дюпюітрена з хронічним гепатитомІскра Н.І.; Шатрова К.М.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.
2014Обмін колагену у хворих при контрактурі ДюпюінтренаІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Шатрова К.М.; Кукуруз Я.С.; Кузьмін В.Ю.
2010Організація санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення населення з точки зору медицини катастрофКузьмін В.Ю.; Гур’єв С.О.; Іскра Н.І.; Терент’єва А.В.
2001Особливості організації лікувально-діагностичного процесу у осіб старших вікових груп, які отримали полісистемні та поліорганні пошкодженняГур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.; Гайдаєв Ю.А.; Гергая Т.В.; Моцюк С.В.; Трутяк І.Р.
2004Особливості перебігу та лікування постраждалих літнього віку з поєднаною травмоюРощін Г.Г.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.; Сацик С.П.; Падалка В.М.; Іскра Н.І.
2000Остеопороз, як компонент поліорганної недостатності у постраждалих з полісистемними та поліорганними пошкодженнямиГур’єв С.О.; Заруцький Я.Л.; Знахарчук В.М.; Кузьмін В.Ю.; Марциняк С.М.; Рощін Г.Г.; Сацик С.П.
2011Патологічні зміни хребта у хворих на хронічний гепатит з контрактурою ДюпюітренаІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.
2002Переломи кісток у осіб похилого віку, які отримали полісистемні пошкодженняГур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.
2005Полисистемная травма на фоне экзогенных интоксикаций, как проблема хирургии поврежденийГур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.; Гуселєтова Н.В.
2011Порівняльна характеристика виразності фіброзу печінки у хворих на хронічний гепатит з контрактурою Дюпюїтрена за даними різних методів діагностикиІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.; Шатрова К.М.; Новікова М.М.
2008Пошук оптимальної структурно-організаційної моделі роботи мобільного госпіталю в умовах надзвичайної ситуаціїНовіков Ф.М.; Рощін Г.Г.; Гур’єв С.О.; Барамія Н.М.; Гуселєтова Н.В.; Кузьмін В.Ю.; Сацик С.П.; Черкашин В.С.
2004Проблеми поєднаної торако-скелетної та торако-абдомінальної травмиГур’єв С.О.; Сацик С.П.; Кузьмін В.Ю.; Маєтний Є.М.
2010Проблеми стандартизації надання екстреної медичної допомоги постраждалим з полісистемними та поліорганними пошкодженнями та шляхи їх вирішенняКузьмін В.Ю.; Гур’єв С.О.
2014Стандартизовані системи оцінки тяжкості пошкоджень та стану постраждалих (навчально-методичний посібник)Рощин Г.Г.; Гур’єв С.О.; Мазуренко О.В.; Кузьмін В.Ю.; Іскра Н.І.; Ткаченко О.А.; Новіков Ф.М.; Іванов В.І.; Пенкальський О.О.
2013Цитокіни хворих на контрактуру Дюпюїтрена з фіброзом печінкиІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.; Плескач О.Я.