Перегляд зібрання за групою - Автори Биховець, М.Ю.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 9 із 9
Дата випускуНазваАвтор(и)
2019PPARγ-опосредованные различия в энергетическом субстрате среди пациентов с СД 2, отличающихся стадией диабетической ретинопатииРиков, С.О.; Натрус, Л.В.; Биховець, М.Ю.
бер-2020АНАЛІЗ ІНФОРМАТИВНОСТІ БІОХІМІЧНИХ МАРКЕРІВ ДЛЯ ОЦІНКИ ПОРУШЕННЯ ЛІПІДНОГО МЕТАБОЛІЗМУ У ПАЦІЄНТІВ ІЗ ЦУКРОВИМ ДІАБЕТОМ 2 ТИПУДривинський, В.В.; Натрус, Л.В; Биховець, М.Ю.; Вершута, О.М.
чер-2019Вивчення порушення ліпідного обміну за рівнем L-FABP у пацієнтів із різним ступенем діабетичної ретинопатіїРиков, С.О.; Биховець, М.Ю.; Натрус, Л.В.
2020Значення регуляторних впливів на ліпідний метаболізм при ускладненому цукровому діабеті 2-го типуБиховець, М.Ю.
2020Нова концепція відмінностей патогенетичних механізмів прогресування діабетичної ретинопатії у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу і з різним PPARγ генотипомНатрус, Л.В.; Могілевський, С.Ю.; Панова., Т.І.; Риков, С.О.; Биховець, М.Ю.
2019Особливості способу життя як фактор ризику розвитку і прогресування діабетичної ретинопатії у хворих на цукровий діабет 2-го типуБиховець, М.Ю.; Риков, С.О.
2019Поведінкові та генетично детерміновані відмінності у хворих на цукровий діабет 2 типу, ускладнений ретинопатією із різним PPARG - залежним фенотипомРиков, С.О.; Биховець, М.Ю.
2019Розрахунок кількісних критерії в оцінки способу життя пацієнтів із діабетичною ретинопатією та цукровим діабетом II типуРиков, С.О.; Биховець, М.Ю.
2018Роль метаболічних порушень і генотипу в розвитку діабетичної ретинопатії (огляд літератури)Биховець, М.Ю.