Перегляд зібрання за групою - Автори Іскра Н.І.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 20 із 26  далі >
Дата випускуНазваАвтор(и)
2011Вибрані етіологічні та патогенетичні аспекти в лікуванні хворих з контрактурою ДюпюітренаІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Кукуруз Я.С.; Кузьмін В.Ю.
2016Вплив симуляційного навчання на формування свідомого ставлення медичних фахівців до проведення серцево-легеневої реанімаціїКузьмін В.Ю.; Іскра Н.І.; Крилюк В.О.
2016Відділення Emergency Depatment як компонент системи екстреної медичної допомоги та структурний підрозділ багатопрофільної лікарніІскра Н.І.; Печиборщ В.П.; Михайловський М.М.; Кузьмін В.Ю.; Крилюк В.О.
2010Ендоскопія з позиції лікаря-хірурга та ендоскописта (можливості застосування ендоскопічних методів у лікувально-діагностичному процесі у постраждалих з політравмою)Кузьмін В.Ю.; Іскра Н.І.; Калашников М.А.
2015Клінічні прояви загального стану та особливості гепатобіліарної системи хворих на контрактуру Дюпюїтрена на етапах формування патологічного процесу у долонному апоневрозі.Сільченко В.П.; Іскра Н.І.; Шатрова К.М.; Кузьмін В.Ю.; Рудик Д.В.
2010Лікарське мистецтво огляду, як вагомий елемент ранної діагностики складної патології людиниІскра Н.І.; Кукуруз Я.С.; Кузьмін В.Ю.
2011Медичне сортування та нормативно-правова базаКузьмін В.Ю.; Іскра Н.І.
2011Медичне сортування, як доктрина медицини катастрофКузьмін В.Ю.; Іскра Н.І.
2013Морфологічні зміни в тканинах печінки у хворих на контрактуру Дюпюітрена з хронічним гепатитомІскра Н.І.; Шатрова К.М.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.
2014Обмін колагену у хворих при контрактурі ДюпюінтренаІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Шатрова К.М.; Кукуруз Я.С.; Кузьмін В.Ю.
2010Окремі аспекти лікування хворих з контрактурою ДюпюітренаІскра Н.І.; Кукуруз Я.С.; Кузьмін В.Ю.
2010Окремі організаційні аспекти медицини катастрофКузьмін В.Ю.; Іскра Н.І.; Новіков Ф.М.
2010Організація санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення населення з точки зору медицини катастрофКузьмін В.Ю.; Гур’єв С.О.; Іскра Н.І.; Терент’єва А.В.
2011Особливості комплексного лікування хворих з верифікованим діагнозом «Остеоартроз»Іскра Н.І.; Кукуруз Я.С.; Кузьмін В.Ю.
2004Особливості перебігу та лікування постраждалих літнього віку з поєднаною травмоюРощін Г.Г.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.; Сацик С.П.; Падалка В.М.; Іскра Н.І.
2016Особливості планування функції та структури відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги багатопрофільних лікарень на основі досвіду СШАІскра Н.І.; Печиборщ В.П.; Кузьмін В.Ю.
2011Патологічні зміни хребта у хворих на хронічний гепатит з контрактурою ДюпюітренаІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.
2011Порівняльна характеристика виразності фіброзу печінки у хворих на хронічний гепатит з контрактурою Дюпюїтрена за даними різних методів діагностикиІскра Н.І.; Гур’єв С.О.; Кузьмін В.Ю.; Шатрова К.М.; Новікова М.М.
2013Проблемні питання надання домедичної допомоги в УкраїніРощін Г.Г.; Кузьмін В.Ю.; Іскра Н.І.
2015Підготовка фахівців з напрямку «Медицина катастроф» на сучасному етапіІскра Н.І.; Кузьмін В.Ю.; Печиборщ В.П.