Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/3105
Назва: ОСОБЛИВОСТІ ЦИТОМОРФОЛОГІЧНОГО МЕТОДУ ДОСЛІДЖЕННЯ АТИПОВИХ ЗАЛОЗИСТИХ КЛІТИН НЕЯСНОГО ЗНАЧЕННЯ ЕНДОЦЕРВІКСУ ТА ЕНДОМЕТРІЯ У ЖІНОК З БЕЗПЛІДДЯМ.
Автори: Бондарук, О.Я.
Ключові слова: атипові залозисті клітини;
безпліддя.
Дата публікації: 2019
Видавництво: Science Review.
Серія/номер: №8 (25);С.19-23.
Короткий огляд (реферат): Мета дослідження. Визначити ефективність методу цитоморфологічного дослідження ядер атипових залозистих клітин неясного значення у жінок з безпліддям. Висновки: 1.У жінок з безпліддям та наявністю патологічних процесів залозистого епітелію геніталій з атипією клітин неясного ґенезу спостерігаються ІПСШ - 35,0 %, моно-інфікування ВПЛ - 25,0 % та іх асоціація - 40,0 %. 2.Атипові залозисті клітини неясного значення після проведеного етіопатогенетичного лікування визначались у 63,1 % досліджуваних з раніше діагностованими ІПСШ, 60,0 % жінок з моно-інфікуванням ВПЛ та 87,5 % з мікст-інфікуванням ІПСШ та ВПЛ. 3.Цитоморфологічне дослідження ядер атипових залозистих клітин неясного значення виявило у 59,5 % досліджуваних патологію ендометрію та у 40,5 % жінок - ендоцервіксу. 4.У 58,4 % пацієнток спостерігалась патологія ендометрію та у 38,2 % патологічні процеси залозистого епітелію цервікального каналу за даними гістологічного дослідження. 5.Цитоморфологічне дослідження ядер атипових залозистих клітин неясного значення є ефективним методом верифікації локалізації патологічної ділянки, про що свідчить 96,5 % співпадіння результатів даного методу з гістологічним дослідженням біоптатів патологічних ділянок, виявлених при проведенні цервікогістероскопії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/3105
Розташовується у зібраннях:Кафедра акушерства, гінекології та репродуктології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2019 особливості цитоморфологічного методу..pdf494.71 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.