Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1999
Назва: Правові колізії безперервного професійного розвитку провізорів та лікарів
Автори: Юрковська, Л.Г.
Краснов, В.В.
Убогов, С.Г.
Ключові слова: правові основи
законодавчі засади
безперервний професійний розвиток
підготовка фахівців галузі охорони здоров'я
провізори та лікарі
Дата публікації: 2019
Видавництво: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Медична наука у практику охорони здоров’я» (м. Полтава, 22 листопада 2019 р.). Полтава: Українська медична стоматологічна академія, 2019. С. 63-64.
Бібліографічний опис: Юрковська Л. Г., Краснов В. В., Убогов С. Г. Правові колізії безперервного професійного розвитку провізорів та лікарів. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Медична наука у практику охорони здоров’я» (м. Полтава, 22 листопада 2019 р.). Полтава: Українська медична стоматологічна академія, 2019. С. 63-64.
Короткий огляд (реферат): Мета роботи полягає у науковому обґрунтуванні правових колізії БПР провізорів та лікарів, які виникли за результатами законодавчих нововведень останнього року, їх негативного впливу на розвиток вітчизняної системи БПР, а отже необхідності їх усунення та подолання.
Опис: У роботі зроблено висновок, що вказана колізійність законодавчих норм щодо БПР провізорів та лікарів не тільки штучно розмежовує вітчизняну систему БПР на дві істотно різні підсистеми, але й поглиблює невизначеність у практично-правових питаннях організації заходів БПР провізорів, розмиває правові підстави визначення ступеню їх необхідності та обов’язковості для провізорів, а також залишає широке поле для дискусії, яка точиться останніми роками щодо доцільності самого існування не тільки системи БПР провізорів, але і їх післядипломної освіти. Вказане правове становище, у якому опинилася система БПР провізорів вважаємо неприпустимим та таким, що потребує найшвидшого законодавчого вирішення. Перспективи подальший досліджень у даному напрямку вбачаємо у розробці елементів концептуальної моделі вдосконалення системи БПР провізорів як основи майбутніх законодавчих змін.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1999
Розташовується у зібраннях:Кафедра педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Юрковська_Краснов_Убогов_БПР_провізорів.pdf1.11 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.