Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1997
Назва: Правовий нігілізм як основна перешкода у формуванні правових та етичних компетентностей провізорів та лікарів
Автори: Юрковська, Л.Г.
Ключові слова: правові компетентності
етичні компетентності
правовий нігілізм
підготовка фахівців галузі охорони здоров'я
формування компетентностей
Дата публікації: 2019
Видавництво: Новітні чинники впливу на розвиток особистості майбутніх фахівців системи охорони здоров’я. Матеріали ХІХ міжнародної наукової конференції. Київ, 20 березня 2019 року. К.; КМУ, 2019. С. 195-197.
Бібліографічний опис: Юрковська Л. Г. Правовий нігілізм як основна перешкода у формуванні правових та етичних компетентностей провізорів та лікарів. Новітні чинники впливу на розвиток особистості майбутніх фахівців системи охорони здоров’я. Матеріали ХІХ міжнародної наукової конференції. Київ, 20 березня 2019 року. К.; КМУ, 2019. С. 195-197.
Короткий огляд (реферат): Метою даної роботи є наукове обґрунтування правового нігілізму як однієї з основних перешкод для належного формування та / або розвитку правових та етичних компетентностей провізорів та лікарів, на подолання якої мають бути спрямовані зусилля вітчизняних систем післядипломної освіти та БПР.
Опис: У роботі зроблено висновок, що саме правовий нігілізм слід вважати основною загальносоціальною перешкодою на шляху формування та розвитку високого рівня правових та етичних компетентностей провізорів та лікарів. Подоланню проявів правового нігілізму серед фахівців вітчизняної галузі охорони здоров’я повинні бути присвячені, у тому числі, педагогічні та організаційні зусилля із забезпечення правової та етичної підготовки провізорів та лікарів у системі післядипломної освіти та БПР в Україні. Визначення найбільш ефективних та дієвих методів подолання правового нігілізму серед фахівців вітчизняної галузі охорони здоров’я є перспективою для подальших досліджень. Серед іншого, істотний позитивні вплив на подолання означеного негативного явища можна очікувати від організації взаємодії між закладами вищої та післядипломної освіти у галузі охорони здоров’я та іншими провайдерами освітніх послуг, з одного боку, та різноманітними масмедіа, з іншого боку, щодо розповсюдження інформації про типові (очікувані) ефективні моделі правомірної, етичної поведінки фармацевтичних і медичних працівників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1997
Розташовується у зібраннях:Кафедра педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези_ПравНігілізм.pdf5.08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.