Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1993
Назва: Позитивні та негативні аспекти декларативності Етичного кодексу фармацевтичних працівників України
Автори: Юрковська, Л.Г.
Ключові слова: етичний кодекс
етичні компетентності
етичні основи
фармацевтичні та медичні працівники
Дата публікації: 2018
Видавництво: Філософські засади медичної теорії та практики. Матеріали VІІІ Наукового симпозіуму з міжнародною участю, присвяченого 100-річчю заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України (27-28 вересня 2018 р., м. Київ / Упор. С. В. Пустовіт, Л. А. Палєй. К.: Графіка і дизайн, 2018. С. 110-112.
Бібліографічний опис: Юрковська Л. Г. Позитивні та негативні аспекти декларативності Етичного кодексу фармацевтичних працівників України. Філософські засади медичної теорії та практики. Матеріали VІІІ Наукового симпозіуму з міжнародною участю, присвяченого 100-річчю заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України (27-28 вересня 2018 р., м. Київ / Упор. С. В. Пустовіт, Л. А. Палєй. К.: Графіка і дизайн, 2018. С. 110-112.
Короткий огляд (реферат): Завдання із постійного та наскрізного забезпечення якості лікарських засобів (ЛЗ) на усіх етапах їх життєвого циклу, а особливо на етапах їх реалізації і медичного застосування, вимагають від провізорів (фармацевтів), серед іншого, особливої ретельності у повсякденному виконанні своїх професійних обов’язків. Вказане зумовлює необхідність постійного дотримання не тільки відповідних правових норм, але й норм етики.
Опис: У роботі зроблено висновок, що декларативний та рекомендаційний характер Етичного кодексу фармацевтичних працівників України відповідає світовим традиціям, що склалися у сфері етичного регулювання фармацевтичної діяльності, однак відсутність можливості визнавати його безпосередньою підставою для притягнення недобросовісних суб’єктів до юридичної відповідальності можна розглядати як чинник, що перетворює вкрай важливі етичні норми Кодексу на необов’язкові для дотримання та виконання на практиці. Вказане актуалізує подальший науковий пошук щодо питань співвідношення етичного та правового регулювання у сфері фармації, а також щодо проблем етичного підґрунтя юридичної відповідальності у вказаній сфері.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1993
Розташовується у зібраннях:Кафедра педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези_ЕтичКодекс_Юрковська.pdf4.01 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.